SEO Uzmanı
  1. GoogleSEOUzmani.net sitesi kullanıcılara SEO Danışmanlığı hizmeti hakkında daha detaylı bilgi vermek ve teklif sunmak için açılmıştır. Başka herhangi bir uzantısı ile (com / org / com.tr) alakası bulunmamaktadır. Bu tarz mesaj veya mail alırsanız itibar etmeyiniz.
  2. info@googleseouzmani.net mail adresi ve sitede yazılı 0 553 878 51 98 telefon numarası harici iletişim kanalımız yoktur. Lütfen bu kanallardan onay almadan herhangi bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  3. SEO Hizmet paketlerimiz sadece T.C Yasalarına Uygun web siteleri ve kurumlar içindir. İllegal, warez, +18, bahis içerikli web sitelerine seo danışmanlığı veya link inşaası hizmeti vermemekteyiz.
  4. SEO Hizmeti için ödeme periyodu Aylık, 3 Aylık, 6 Aylık, 9 Aylık veya Yıllık olabilir. Ödemeler her zaman çalışma öncesi alınır ve ilk ödeme ayın kaçıncı günü yapıldıysa takip eden ay içerisinde aynı gün sıradaki ödeme yapılmalıdır. Aksi taktirde GoogleSEOUzmani.net SEO çalışmasını tek taraflı sonlandırma ve yaptığı çalışmaları geri çekme hakkını saklı tutar.
  5. SEO Danışmanlığı hizmetinde satışı yapılan şey sanal bir hizmet olduğu için hizmet alındıktan hemen sonra herhangi bir değişim / iade söz konusu değildir.
  6. 1.Sayfa Garantili SEO Hizmeti alan müşterilerimize vaat verildiği süre kapsamında sitelerinde gelişme sağlanmaz ise ücret iadesi mümkündür. Para iadesi bazı giderlerin kesintisi dahilinde yapılır. Eğer müşteri tutarın %100 kadarının iadesini isterse müşteri memnuniyeti politikamız gereği %100 iade sağlasak da yapılan ekstra site dışı çalışmalar silinecektir. Site içi tüm geliştirmeler varlığını koruyabilir.
  7. Eğer Kurumsal SEO Hizmeti alan müşteri bu işlemin vergisini ödeyerek gider belirtmek istiyorsa, telefon üzerinden iletişime geçip adımıza gider pusulası düzenlemeli, bir nüshasını bize diğer nüshasını kendine almalıdır.
  8. SEO Danışmanlığı sağladığımız müşterimizin web sitesinin veya kendi kişisel verilerinin hiçbirini izni olmadan referans olarak kullanmayız. Eğer anlaşma başında kendisi izin verirse referans isteyen yeni müşteriye sunulur.